Bireysel Üyelik

YenidenBiz’in hedeflerine ulaşmamıza destek olmak, daha çok kadına iş imkânı sağlamamıza katkıda bulunmak için derneğimize üye olabilirsiniz.

Derneğe üye olmak isteyen gerçek kişiler “Üyelik Formu” nu doldurup imzalayarak öncelikle info@yenidenbiz.org mail adresine gönderirler. 

Üyeliği kabul edilen kişiler, formda ilettikleri mail adresi üzerinden bilgilendirilir. Aşağıda belirtilen belgeleri Dernek merkezine elden veya posta ile ulaştırdıktan sonra üyelikleri aktif hale gelir.

– TC Nüfus Cüzdanı fotokopisi
– 2 adet fotoğraf
– Güncel E-Devlet Adli Sicil Kaydı
– Üyelik yıllık aidatının (1.500 TL) ödendiğini gösteren banka dekontu 

YenidenBiz Bireysel Üyelik formu için tıklayın.

Kurumsal Üyelik

Fırsat eşitliğini ve kurum içi çeşitliliği sahiplenen şirketler, KOBİ’ler, girişimlerle güçlerimizi birleştirmek istiyoruz. Kadın istihdamını artırmak amacıyla işbirliklerini artırmak istiyoruz. Sağlam ve güvenilir kurumların desteğini alarak etki alanımızı genişletmek ve itibarımızı güçlendirmek istiyoruz. YenidenBiz’in hedeflerine ulaşmamıza destek olmak, daha çok kadına iş imkânı sağlanmasına katkıda bulunmak için kurumsal üyemiz olabilirsiniz. Böylece aday havuzumuzdaki nitelikli özgeçmişlere erişebilir ve işe alım ihtiyaçlarınıza özel eşleştirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için info@yenidenbiz.org e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.